Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/pievagry/domains/teleservisas.lt/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2362

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/pievagry/domains/teleservisas.lt/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2366

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/pievagry/domains/teleservisas.lt/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3169
ZTE telefonų remontas, taisymas | Teleservisas.lt

ZTE telefonų remontas

zte telefonu remontas

ZTE kompanija įkurta 1985 metais, kai dar nebuvo išmaniųjų įrenginių, tačiau dabar yra viena populiariausių išmaniųjų telefonų gamintojų vietinėje ir tarptautinėje rinkoje. Ilgametė patirtis Kinijos rinkoje duoda ryškių vaisių ir visame pasaulyje, telefonai pasižymi ypač aukšta kokybe. ZTE telefonai pasaulyje dar kitaip žinomi kaip NUBIA, BLADE prekinio ženklo telefonai. Vis populiarėjant šiems telefonams pradedame siūlyti ir naują paslaugą – ZTE telefonų remontas.

ZTE remontas – viena “Teleserviso” paslaugų

ZTE telefonai po truputį populiarėja visame pasaulyje – vis daugiau pardavėjų siūlo įsigyti šios kompanijos naujausius modelius, tokius kaip ZTE Blade A3, A6 ar Nubia Z17. Niekam ne paslaptis, jog didėjant kompanijos populiarumui – populiarėja ir ZTE telefonų remontas. Teleservisas.lt yra bene vienintelis šiuo metu Lietuvoje veikiantis telefonų remontas taisantis daugumą šios kompanijos telefonų. Teleservisui ZTE telefonų taisymas yra ne naujiena.

ZTE telefonų taisymas patikėtas specialistams, kurie jau daugiau nei du metus ne tik domisi šios kompanijos produkcija, tačiau jau ir ilgą laiką specializuojasi ZTE telefonų remonte. Jeigu turite ZTE Axon M, Blade V8, Axon 7,  ar Nubia serijos telefonus ir Jums reikalingas ZTE telefonų remontas – galite kreiptis tiesiai į Teleservisas.lt komandą.

Kaip jau minėjome, ZTE remontas patikėtas mūsų komandos profesionalams. Mūsų specialistai atlieka tiek programinės įrangos remonto darbus, tiek mechaninių gedimų pašalinimą. Suskilo ZTE telefono ekranas? Kreipkitės į mus, pakeisime jį nauju! Taip pat taisome:

  • ekrano keitimas;
  • kitų komponentų keitimas;
  • USB / krovimo lizdų taisymas arba perlitavimas naujais;
  • programinės įrangos atnaujinimas;
  • „Google“ aplikacijų įrašymas.

Šiame sąraše nėra Jūsų gedimo? Tai ne problema! ZTE telefonų remontas yra viena iš mūsų pagrindinių specializacijų, todėl siūlome užpildyti gedimo registravimo formą ir mes su Jumis susisieksime dėl Jūsų ZTE remonto arba suteiksime profesionalią konsultaciją kaip sutvarkyti Jūsų telefoną.

TaipNe

TaipNe

TaipNe

REGISTRUOTI GEDIMĄ