Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/pievagry/domains/teleservisas.lt/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2362

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/pievagry/domains/teleservisas.lt/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2366

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/pievagry/domains/teleservisas.lt/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3169
Tinkamas pakavimas ir žymėjimas | Teleservisas.lt - Telefonų remontas

Sugedo Jūsų išmanusis telefonas? Nedelskite - kreipkitės į šios srities profesionalus!


Tinkamas pakavimas

Tinkama pakuotė yra tokia, kurios nepažeidus neįmanoma pasiekti ir sugadinti jos viduje esančios prekės ar vertybės. Pakuotė taip pat turi saugoti aplinką nuo jos turinio ar pačios pakuotės keliamo pavojaus.

Visos siunčiamos prekės ar vertybės privalo turėti išorinį įpakavimą (gofruoto kartono ar medinę dėžę, popierinį voką, plastikinį voką/maišą, gofruoto kartono tūtą).

Standumas

Pakavimui turi būti naudojamos tik naujos, tvirtos gofruoto kartono dėžės, vokai ar plastikiniai maišai. Pakuotė bus kraunama ant kitų pakuočių ir ant jos bus kraunamos kitos pakuotės, todėl jos kraštinės turi būti tvirtos, kad atlaikytų statinį krūvį ir nesubliūkštų.

Užpildymas

Pakuotės tuščios ertmės turi būti užpildytos pakavimo medžiaga (popieriumi, drožlėmis, vata, putplasčiu, oro burbulų plėvele). Jei pakuotės ertmės neužpildytos, viduje esantys daiktai judės, trinsis vienas į kitą, į pakuotės sieneles ir atsiras labai didelė tikimybė prekei sudužti, susigadinti. Viduje esantys daiktai neturi remtis į pakuotės sieneles.

Pakuotės užklijavimas

Gofruoto kartono dėžę būtina užklijuoti apjuosiant lipnia juosta per visą apimtį mažiausiai trijose vietose. Apvyniojus juostos per mažai, dėžė gali neišlaikyti viduje esančio turinio ir atsidaryti.

Tinkamas žymėjimas

Kiekviena pakuotė privalo turėti žymę, ant kurios būtų nurodyti siuntos duomenys ir pakuotę identifikuojantis brūkšninis kodas. Pakuotės žymės brūkšninis kodas daugelyje transportavimo grandinės taškų yra skenuojamas, todėl žymė turi būti kokybiška, kad būtų galima sklandžiai nuskenuoti ir pakuotė saugiai pasiektų savo adresatą.

Pakuotės minimalus dydis turi būti toks, kad ant vienos iš jos plokštumų tilptų pakuotės žymė, kurios matmenys 100 mm iš 150 mm.

Žymės spausdinamos tik kokybišku spausdintuvu. Negalima spausdinti žymių, jei kasetėje baigiasi dažai (toneris), kadangi neįmanoma nuskaityti žymės brūkšninio kodo.

Žymės klijuojamos tik ant pakuotės viršutinės dalies. Jei žymė bus užklijuota ant šono, pakuotę prieš nuskenuojant reikės vartyti taip, kad žymė atsidurtų viršuje.

Žymės klijuojamos tiesiai ant pakuotės plokštumos – negalima lenkti žymės arba užklijuoti su raukšlėmis, kadangi bus neįmanoma nuskaityti kodo. Pakuotė privalo būti tokio dydžio, kad žymę būtų galima užklijuoti visu jos plotu nelenkiant.

Ant pakuotės privalo būti tik viena nauja žymė – draudžiama palikti senas žymes. Nepakanka senas žymes perbraukti rašikliu ar kitaip pažeisti – jos privalo būti nuplėštos.

REGISTRUOTI GEDIMĄ