Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/pievagry/domains/teleservisas.lt/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2362

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/pievagry/domains/teleservisas.lt/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2366

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/pievagry/domains/teleservisas.lt/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3169
Paslaugos | Teleservisas.lt - Telefonų remontas

Sugedo Jūsų išmanusis telefonas? Nedelskite - kreipkitės į šios srities profesionalus!

IŠMANIŲJŲ TELEFONŲ REMONTAS

Teleservisas.lt teikia Jums išmaniųjų telefonų techninę priežiūrą bei atlieka įvairius remonto darbus. Savo klientams mes galime pasiūlyti ne tik populiariausių išmaniųjų telefonų, tokių kaip „Samsung“, „Sony“, „Huawei“ ar „LG“, tačiau ir mažiau žinomų gamintojų įrenginių remontą. Mes taisome ir „Xiaomi“, „Lenovo“, „OnePlus“ ir kitų Kinijoje populiarių gamintojų išmaniuosius telefonus.

Sudužo Jūsų išmaniojo telefono ekranas, neveikia USB ar ausinių lizdas, o galbūt telefonas tiesiog nuolatos persikrauna? Mes galime išspręsti šias ir daugumą kitų Jūsų išmaniojo telefono problemų, o atliktiems darbams suteikiame 3 mėnesių garantiją. Aukščiausi kokybės reikalavimai ir profesionali meistrų komanda suteiks Jums kokybišką remontą, o jeigu reikės ir konsultacijas kaip išvengti galimų gedimų.

Sąraše neradote savo išmaniojo telefono gamintojo? Tai ne problema! Mes stengiamės padėti išspręsti visas su telefonais susijusias problemas, todėl drąsiai galite užpildyti mūsų gedimo registravimo formą ir mes su Jumis susisieksime! Teleservisas.lt dirba tam, jog Jūsų išmaniojo telefono gedimai būtų pašalinti, todėl siekiame išspręsti visų mūsų klientų problemas!

Norime atkreipti į tai, jog esant poreikiui galime suteikti ir pakaitinį telefoną kol bus atliekami remonto darbai. Apie pakaitinio telefono poreikį prašome informuoti pildant gedimo registravimo formą.

Telefonų remonto kainininkas

Išmaniojo telefono remonto kainos priklauso nuo gamintojo, detalių tipo ar detalių kokybės. Pasakyti kiek tiksliai kainuos Jūsų įrenginio gedimo pašalinimas ne visuomet įmanoma tik žinant gedimą, todėl žemiau pateikiamos kainos yra preliminarios. Dauguma remonto darbų atvejų kainos gali nesutapti su žemiau nurodytomis, todėl norėdami gauti asmeninį pasiūlymą – rekomenduojame užpildyti gedimo registravimo formą.

Paslaugos Kaina, Eur
Gedimo diagnostika * 7,99 €
Drėgmės ir skysčių valymas ** nuo 9,99 €
Stikliuko/Ekrano keitimas nuo 24,99 €
Detalių keitimas nuo 10,00 €
Lizdų taisymas, perlitavimas naujais nuo 12,99 €
Programinės įrangos perrašymas arba atnaujinimas nuo 14,99 €
Programinės įrangos perrašymas telefonui neužsikraunant nuo 24,99 €
Duomenų išsaugojimas (kontaktai, SMS, nuotraukų ir pan.) nuo 9,99 €

* mokestis taikomas tik tuomet, kai atsisakoma remonto arba įrenginys nepataisomas
** remonto darbams garantija netaikoma

Lentelėje nurodytos preliminarios darbų kainos. Norime atkreipti dėmesį į tai, jog nestandartinių arba išplėstinės komplektacijos įrengnių taisymo kaina gali skirtis nuo aukščiau nurodytos. Reikiamų atsarginių detalių kaina skaičiuojama atskirai ir pateikiama su asmeniniu pasiūlymu klientui.

Išmaniųjų telefonų supirkimas

Galbūt savo stalčiuje turite neveikiantį ar nebenaudojamą išmanųjį telefoną? Nenorite išmesti ar atiduoti? Teleservisas.lt gali nupirkti Jūsų nebereikalingą ar tiesiog sugedusį išmanųjį telefoną!

Kokius telefonus superkame?

  1. superkame neveikiančius telefonus;
  2. superkame telefonus su defektais;
  3. superkame kiniškus telefonus.

Kodėl verta rinktis mus?

  1. pasiūlysime gerą kainą;
  2. kurjeris paims Jūsų telefoną;
  3. atsikratysite nereikalingo daikto!

Norėdami sužinoti ką galime pasiūlyti už Jūsų turimą telefoną – užpildykite šone pateiktą užklausos formą ir mes su Jumis būtinai susisieksime. Laukelyje Trūkumų aprašymas pasistenkite kuo detaliau apibūdinti telefono defektus, komplektaciją.

REGISTRUOTI GEDIMĄ