Akcija!

Meizu E3 ekrano keitimas

Įvertinimas: 5.00 iš 5 (viso įvertinimų: 1)
(1 pirkėjo atsiliepimas)

79.00 59.00

 

Ieškote geriausio kainos ir kokybės santykio? Išmaniųjų telefonų taisykla Kaune Teleservisas.lt pateisins Jūsų lūkesčius. Čia operatyviai ir greitai, naudojant tik geriausios kokybės ir originalias detales, atliekamas Meizu E3 ir kitų Meizu telefono modelių remontas, suteikiamos garantijos.

Meizu ekrano keitimas

 

Aprašymas

Meizu E3 ekrano keitimas

Sudužo jūsų  Meizu E3 ar kitų Meizu telefono modelių įrenginių ekranas? Galime sutvarkyti jūsų telefoną ir kitus jūsų įrenginio gedimus.  Atliekame Meizu E3 telefono gedimus: ekrano ir stikliuko komplekto keitimas,  baterijos keitimas, galinio dangtelio / stikliuko keitimas, priekinės ir galinės kameros keitimas, usb jungties keitimas, ar operacinės sistemos perrašymas.Teleservisas.lt mobiliųjų telefonų taisykla Kaune suteiks visas šias paslaugas patrauklia kaina. Jei esate ne iš Kauno, siūlome išbandytus kitus pristatymu būdus, kurjerio paslaugas arba jums artimiausią esantį paštomatą. Del kuriu nekils jokiu klausimu ir jūsų Meizu E3 telefonas atsidurs pas mus. Suteikiame ir 2 mėnesių garantiją. 

Kaip užsiregistruoti Meizu E3 ekrano keitimui ar kitam gedimo šalinimui?

  • Užpildykite įrenginio gedimo registravimo formą.
  • Atsakysime į Jūsų užklausą ir sutarsime dėl Jums patogaus laiko atvykti pas mus, iškviesti kurjerį Jūsų įrenginio paėmimui ar kita.
  • Grąžinsime sutaisytą įrenginį Jums patogiu adresu ir būdu.

MEIZU E3 GEDIMO REGISTRAVIMAS / KURJERIO IŠKVIETIMAS

TaipNe

TaipNe

TaipNe

 

1 atsiliepimas apie Meizu E3 ekrano keitimas

  1. Įvertinimas: 5 iš 5

    Denim

    everything ok

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

REGISTRUOTI GEDIMĄ