Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/pievagry/domains/teleservisas.lt/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2362

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/pievagry/domains/teleservisas.lt/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2366

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/pievagry/domains/teleservisas.lt/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3169
HTC U12 Plus ekrano keitimas | taisymas | Teleservisas.lt

Akcija!

HTC U12 Plus ekrano keitimas

175.00 145.00

HTC U12 Plus ekrano keitimas, ekrano ir stikliuko komplekto keitimas visoje Lietuvoje, patikimai, kokybiškai ir už draugišką kainą.

Mūsų taisykla siūlo geriausią kainos ir kokybės santykį, atliktiems remonto darbams suteikia garantiją, NEMOKAMAI duodamas pakaitinis telefonas, esant poreikiui išrašome sąskaitas faktūras, defektinius aktus visoms Lietuvos draudimo kompanijoms.

Susisiekite su mumis ir patikėkite savo HTC telefono remontą Teleservisas.lt išmaniųjų telefonų taisyklai!

Aprašymas

HTC U12 Plus ekrano keitimas

Jei Jūsų HTC U12 Plus ekranas dužo ar skilo stikliukas – susisiekite su mumis, atliksime greitą, kokybišką ir patikimą ekrano keitimą už draugišką kainą!

Jei norite pasikeisti dužusį HTC U12 Plus telefono ekraną ar skilusį stikliuką, patogiausias būdas, tai padaryti: užpildykite žemiau esančią gedimo registravimo formą, mes netrukus Jums atsakysime ir sutarsime Jums tinkamą kurjerio atvykimo laiką, kuris paims ir pristatys suremontuotą įrenginį, bet kurioje Lietuvos vietoje.

Esant skubiam atvejui HTC U12 Plus ekrano keitimas Kaune galimas per 1-2 val. Skambinkite!

Pas mus atliekamas ne tik ekrano keitimas, bet šalinama ir dauguma HTC išmaniųjų telefonų gedimų: negirdite savo pašnekovo, o galbūt jis negirdi jūsų / neveikia funkciniai mygtukai / telefonas neįsikrauna / telefonas rodo vaizdą, tačiau nereaguoja į lietimus / norite pasikeisti telefono komponentus: akumuliatorių, mikrofoną, kamerą ar kt. / įvyko koks nors nesėkmingas incidentas, pvz.: telefonas sušlapo – kreipkitės, patikėkite savo HTC telefono remontą Teleservisas.lt meistrams!


HTC U12 PLUS GEDIMO REGISTRAVIMAS:

TaipNe

TaipNe

TaipNe

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “HTC U12 Plus ekrano keitimas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

REGISTRUOTI GEDIMĄ