Akcija!

HTC U12 Life ekrano keitimas

129.00 119.00

HTC U12 Life telefono remontas: ekrano ir stikliuko komplekto keitimas, bei dauguma būtiniausių HTC telefonų remonto darbų visoje Lietuvoje!

Mūsų taisykla siūlo geriausią kainos ir kokybės santykį, pas mus visiems atliktiems remonto darbams suteikiama garantiją, NEMOKAMAI duodamas pakaitinis telefonas, esant poreikiui išrašome sąskaitas faktūras, defektinius aktus visoms Lietuvos draudimo kompanijoms.

Susisiekite su mumis ir patikėkite savo HTC telefono remontą Teleservisas.lt mobiliųjų telefonų taisyklai!

Aprašymas

HTC U12 Life ekrano keitimas

Kokybiškas ir profesionalus HTC išmaniųjų telefonų ekranų keitimas, Teleservisas.lt mobiliųjų telefonų taisykla – už draugišką kainą! Kreipkitės į mus, pasirūpinsime greitu ir patikimu Jūsų HTC telefono remontu.

Jei norite pasikeisti dužusį HTC U12 Life telefono ekraną ar skilusį stikliuką – susisiekite su mumis, patogiausias būdas: užpildykite žemiau esančią gedimo registravimo formą, mes netrukus Jums atsakysime ir sutarsime Jums tinkamą kurjerio atvykimo laiką.

Dirbame visoje Lietuvoje, tačiau esant skubiam atvejui HTC U12 Life ekrano keitimas Kaune galimas per 1-2 val. Skambinkite!

Pas mus atliekamas ne tik ekrano keitimas, bet šalinama ir dauguma HTC išmaniųjų telefonų gedimų: negirdite savo pašnekovo, o galbūt jis negirdi jūsų / neveikia funkciniai mygtukai / neveikia įkrovimo lizdas / telefonas rodo vaizdą, tačiau nereaguoja į lietimus / norite pasikeisti telefono komponentus: akumuliatorių, mikrofoną, kamerą ar kt. / įvyko koks nors nesėkmingas incidentas, pvz.: telefonas sušlapo – kreipkitės, patikėkite savo HTC telefono remontą Teleservisas.lt meistrams!


HTC U12 LIFE GEDIMO REGISTRAVIMAS:

TaipNe

TaipNe

TaipNe

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “HTC U12 Life ekrano keitimas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

REGISTRUOTI GEDIMĄ