Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/pievagry/domains/teleservisas.lt/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2362

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/pievagry/domains/teleservisas.lt/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2366

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/pievagry/domains/teleservisas.lt/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3169
HTC U11 Eyes ekrano keitimas | taisymas | Teleservisas.lt

HTC U11 Eyes ekrano keitimas

75.00

HTC U11 Eyes ekrano keitimas, ekrano ir stikliuko komplekto keitimas visoje Lietuvoje, profesionaliai, greitai ir už patrauklią kainą.

Mūsų taisykla siūlo geriausią kainos ir kokybės santykį, visiems HTC telefonų remonto darbams suteikia garantiją, NEMOKAMAI duodame pakaitinį telefoną, esant poreikiui išrašome sąskaitas faktūras, defektinius aktus visoms Lietuvos draudimo kompanijoms.

Susisiekite su mumis ir patikėkite savo HTC telefono remontą Teleservisas.lt meistrams!

Aprašymas

HTC U11 Eyes ekrano keitimas

Dužo HTC U11 Eyes ekranas? Skilo stikliukas? Susisiekite su mumis, atliksime greitą, kokybišką ir patikimą ekrano keitimą už draugišką kainą!

Jei norite pasikeisti dužusį HTC U11 Eyes telefono ekraną ar skilusį stikliuką, patogiausias būdas, tai padaryti: užpildykite žemiau esančią gedimo registravimo formą, mes netrukus Jums atsakysime ir sutarsime Jums tinkamą kurjerio atvykimo laiką, kuris paims ir pristatys suremontuotą įrenginį, bet kurioje Lietuvos vietoje.

Jei norite kad HTC U11 Eyes ekrano keitimas būtų atliktas kuo greičiau, Kaune remontas galimas per 1-2 val. Skambinkite!

Pas mus atliekamas ne tik ekrano keitimas, bet šalinama ir dauguma HTC išmaniųjų telefonų gedimų: negirdite savo pašnekovo, o galbūt jis negirdi jūsų / neveikia funkciniai mygtukai / telefonas neįsikrauna / telefonas rodo vaizdą, tačiau nereaguoja į lietimus / norite pasikeisti telefono komponentus: akumuliatorių, mikrofoną, kamerą ar kt. / įvyko koks nors nelaimingas incidentas, pvz.: telefonas sušlapo – kreipkitės. Telefonų taisykla – Teleservisas.lt pasirūpins Jūsų telefonu.


HTC U11 EYES GEDIMO REGISTRAVIMAS:

TaipNe

TaipNe

TaipNe

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “HTC U11 Eyes ekrano keitimas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

REGISTRUOTI GEDIMĄ