Teleservisas.lt - Telefonų remontas > Remontas > Produktai > Asus ekranų keitimas > Asus Zenfone 2 / ZE551ML ekrano keitimas

Asus Zenfone 2 / ZE551ML ekrano keitimas

65.00

Patikimas, greitas ir profesionalus Asus Zenfone 2 / ZE551ML ekrano keitimas, ekrano ir stikliuko komplekto keitimas už geriausią kainą – visoje Lietuvoje! Teleservisas.lt mobiliųjų telefonų taisyklos meistrai pasirūpins nepriekaištingu Jūsų Asus telefono fukcionavimu – kreipkitės:

  • Užpildydami gedimo registravimo formą;
  • Rašydami el.paštu;
  • Skambindami nurodytu telefonu.

Skubate ekrano keitimą atlikti kuo greičiau? Kaune Asus Zenfone 2 / ZE551ML ekrano keitimas galimas per 1-2 val., tereikia pasakambinti ir sutarti Jums tinakmą remonto laiką.

Teleservisas.lt – patikėkite savo Asus telefono remontą profesionalams!

Kategorija: Žymos: , , ,

Aprašymas

Asus Zenfone 2 / ZE551ML ekrano keitimas

Ieškote, kur būtų atliktas patikimas ir greitas Asus Zenfone 2 / ZE551ML ekrano keitimas? Susisiekite su mumis! Telefonus paimame ir pristatome sutvarkytus visoje Lietuvoje, Jūsų nurodytu adresu ir laiku, greitai ir saugiai. Siūlome geriausią kainos ir, atliktų remonto darbų, kokybės santykį, tad patikėti savo Asus telefono remontą mums – verta.

Asus ekrano keitimas pas mus – profesionalus ir greitas. Mes keičiame ne tik ekranus – šaliname daugumą Asus telefonų gedimų: nugarėlės keitimas / kameros (priekinės / galinės), kameros stikliuko keitimas / USB lizdo keitimas / operacinės sistemos perrašymas ir kt. gedimų šalinimas už draugišką kainą. Kreipkitės!

Išrašome sąskaitas faktūras. Taip pat galimas Asus Zenfone 2 / ZE551ML ekrano keitimas draudiminiu atveju – išrašome defektinius aktus visoms Lietuvos draudimo kompanijoms.

Visiems atliktiems Asus telefonų remontams suteikiame garantiją, remonto terminui nemokamai duodame pakaitinį telefoną.


Asus Zenfone 2 / ZE551ML EKRANO KEITIMO REGISTRAVIMAS:

TaipNe

TaipNe

TaipNe

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Asus Zenfone 2 / ZE551ML ekrano keitimas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

REGISTRUOTI GEDIMĄ