Teleservisas.lt - Telefonų remontas > Remontas > Produktai > Asus ekranų keitimas > Asus ROG Phone / ZS600KL ekrano keitimas

Asus ROG Phone / ZS600KL ekrano keitimas

119.00

Patikimas, greitas ir profesionalus Asus ROG Phone / ZS600KL ekrano keitimas, ekrano ir stikliuko komplekto keitimas, visoje Lietuvoje.

Susisiekite su mumis:

  • Užpildydami gedimo registravimo formą;
  • Rašydami el.paštu;
  • Skambindami nurodytu telefonu,

Mes operatyviai Jums atsakysime į visus rūpimus klausimus ir sutarsime dėl tolimesnės remonto eigos.

Skubantiems,  Kaune Asus ROG Phone / ZS600KL ekrano keitimas galimas per 1-2 val., tereikia pasakambinti ir sutarti Jums tinakmą remonto laiką.

Teleservisas.lt – patikėkite savo Asus telefono remontą profesionalams!

Kategorija: Žymos: , , ,

Aprašymas

Asus ROG Phone / ZS600KL ekrano keitimas

Dužo Asus ROG Phone / ZS600KL ekranas ar skilo stikliukas? Ne bėda – Teleservisas.lt pasirūpins greitu ir patikimu Jūsų Asus telefono remontu. Telefonus paimame ir pristatome sutvarkytus visoje Lietuvoje, nuo durų iki durų, Jums patogiu laiku.

Siūlome geriausią kainos ir, atliktų remonto darbų, kokybės santykį, tad patikėti savo Asus telefono remontą mums – verta, dar ir dėl to, jog visiems atliktiems Asus telefonų remontams suteikiame garantiją, remonto terminui nemokamai duodame pakaitinį telefoną.

Asus ekrano keitimas pas mus – profesionalus ir greitas. Mes keičiame ne tik ekranus – šaliname daugumą Asus telefonų gedimų: nebegirdite savo pašnekovo / pašnekovas negirdi Jūsų / neveikia funkciniai mygtukai / ekranas rodo vaizdą, bet nereaguoja į lietimus / norite pasikeisti telefono komponentus (nugarėlė, kamera, kameros stikliukas, USB lizdas ar kt.) / norite atnaujinti operacinę sistemą – kreipkitės, visi remonto darbai atliekami patikimai ir už draugišką kainą.

Išrašome sąskaitas faktūras. Taip pat galimas Asus ROG Phone / ZS600KL ekrano keitimas draudiminiu atveju – išrašome defektinius aktus visoms Lietuvos draudimo kompanijoms.


Asus ROG Phone / ZS600KL EKRANO KEITIMO REGISTRAVIMAS:

TaipNe

TaipNe

TaipNe

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Asus ROG Phone / ZS600KL ekrano keitimas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

REGISTRUOTI GEDIMĄ