Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/pievagry/domains/teleservisas.lt/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2362

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/pievagry/domains/teleservisas.lt/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2366

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/pievagry/domains/teleservisas.lt/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3169
Meizu telefonų remontas | Teleservisas.lt - telefonų taisymas

Meizu telefonų remontas

5
Meizu telefonų remontas

Kinijos kompanija Meizu savo veiklą pradėjo prieš beveik 14 metų ir šiuo metu yra gerai žinoma kaip vidutinės ir aukštos klasės išmaniųjų telefonų gamintojas. Niekam ne paslaptis, jog po sėkmingo debiuto Kinijoje – šie telefonai po mažu paplito ir visame pasaulyje, įskaitant ir Lietuvą. Tačiau kaip ir visiems įrenginiams, taip ir šiems – reikalingas Meizu telefonų remontas. O būtent tokią paslaugą Jūs galite gauti Teleservisas.lt telefonų taisykloje.

Meizu telefonų remontas – viena iš Teleservisas.lt stiprybių

Tikriausiai kiekvienas besidomintis mobiliosiomis technologijomis, gerai žino tokius įrenginius kaip Meizu M2 Note, Meizu MX5 ar Meizu M3 Note, kuriuos nesunkiai galima įsigyti ir Lietuvoje. Tačiau tikriausiai daugumai kyla klausimas ar egzistuoja mūsų šalyje Meizu telefonų remontas. Ir mes galime drąsiai pasakyti, kad taip! Teleservisas.lt yra bene vienintelis servisas Lietuvoje, kuris gali Jums pasiūlyti kokybiškas remonto paslaugas Meizu telefonams.

Nežinote ar mes galėtumėme sutaisyti Jūsų Meizu telefoną? Mes žinome, jog galėtumėme! Meizu telefonų remontas mūsų servise atliekamas kone visiems šios kompanijos sukurtiems įrenginiams – nuo naujausių iki pačių seniausių. Taigi, jeigu turite Meizu M1 Note, Meizu M2 Note, Meizu MX6 ar dar naujesnį šios kompanijos telefoną – mes galime Jums padėti išspręsti visas problemas, kurios susijusios su Jūsų įrenginiu.

Mūsų servise – Meizu remontas atliekamas tik profesionalų, kurie su šios kompanijos kuriamais įrenginiais yra nuodugniai susipažinę ir atlikę jau ne vieną dešimtį pogarantinio remonto taisymų. Kyla klausimas kokius gedimus mes taisome? Meizu telefonų remontas mūsų servise atliekamas, kai Jums reikalingas:

 • stikliuko su ekranu keitimas;
 • kitų komponentų keitimas;
 • lizdų taisymas arba perlitavimas naujais;
 • programinės įrangos atnaujinimas;
 • lietuvių kalbos įrašymas;
 • „Google“ aplikacijų įrašymas.

Sąraše nerandate Jūsų telefonui būdingo gedimo? Jokių problemų, nes mūsų teikiamas Meizu telefonų remontas apima bene visus šio gamintojo įrenginiams būdingus gedimus ir mes galima Jums padėti! Nesvarbu kas atsitiko Jūsų Meizu telefonui – kreipkitės į mūsų serviso profesionalus ir mes padėsime Jums atsikratyti problemų, kurios susiję su Jūsų mobiliuoju įrenginiu.

TaipNe

TaipNe

TaipNe

3 Comments

 1. Monika-Reply
  2017-11-03 at 22:47

  ar keiciate meizu ekranus Vilniuje?

  Rating: 5
 2. Daiva-Reply
  2019-06-18 at 08:50

  Ar įmanoma atblokuoti telefoną ir kokia kaina?

  Rating: 5
  • Teleservisas-Reply
   2019-08-08 at 23:41

   Sveiki,

   Priklauso nuo to kas tiksliai užblokuota ir koks telefono modelis. Parašykit jei galit mums el. paštu.

Leave A Comment

Rating: 5
REGISTRUOTI GEDIMĄ