Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/pievagry/domains/teleservisas.lt/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2362

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/pievagry/domains/teleservisas.lt/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2366

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/pievagry/domains/teleservisas.lt/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3169
Kaip tai veikia? | Teleservisas.lt - Telefonų remontas

Sugedo Jūsų išmanusis telefonas? Nedelskite - kreipkitės į šios srities profesionalus!

Kaip tai veikia?

Teleservisas.lt telefonų taisykla bendradarbiauja su kurjerių kompanija „LP Express“, todėl Jums gali pasiūlyti itin patogų ir greitą telefonų remontą visoje Lietuvoje. Siekdami tik aukščiausių tikslų mes pasirūpinsime ne tik kokybiškai atliktais telefono remonto darbais, tačiau ir greitu ir patogiu pristatymu į ir iš mūsų serviso.

Nusprendę pasinaudoti Teleservisas.lt teikiamomis paslaugomis Jūs turite užpildyti gedimo registravimo formą, nurodydami visą reikalingą informaciją ir užregistruoti gedimą.

Gavę Jūsų registruotą gedimą mes per artimiausias dvi darbo valandas pateiksime Jums asmeninį pasiūlymą, kuriame rasite telefono remonto kainą, detalių kainą ir darbų atlikimo terminus. Stengiamės, kad telefonų remontas užtruktų kuo trumpiau.

Apmokėjus remonto darbus (arba patvirtinus, jog asmeninis pasiūlymas yra tinkamas) – Teleservisas.lt Jūsų nurodytu adresu iškvies „Venipak“ kurjerį, kuris paims telefoną remontui.

Po telefono remonto darbų atlikimo mes atsiųsime kurjerį, jog jis Jums grąžintų sutaisytą ir pilnai veikiantį Jūsų telefoną.

Teleservisas.lt kolektyvui yra svarbus Jūsų patogumas ir saugumo jausmas, todėl esant poreikiui galima surasti ir alternatyvių sprendimų transportavimo arba atsiskaitymo klausimais. Visiems savo klientams siūlome du galimus atsiskaitymo būdus – bankiniu pavedimu gavus asmeninį pasiūlymą arba po atliktų remonto darbų, pinigus sumokant telefoną pristatančiam kurjeriui. Taip pat, esant poreikiui, galime pasiūlyti ir alternatyvias transportavimo galimybes.

REGISTRUOTI GEDIMĄ