Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/pievagry/domains/teleservisas.lt/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2362

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/pievagry/domains/teleservisas.lt/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2366

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/pievagry/domains/teleservisas.lt/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3169
Apie mus | Teleservisas.lt - Telefonų remontas

Sugedo Jūsų išmanusis telefonas? Nedelskite - kreipkitės į šios srities profesionalus!

Teleservisas.lt – patikimas telefonų remontas

Patikėkite savo išmaniojo telefono remontą profesionalams!

Aukščiausia kokybė

Kiekvieną savo darbą siekiame atlikti maksimaliai kokybiškai. Vadovaujamės principu, jog svarbiausia ne kiekybė, o kokybė! Taip pat savo darbams suteikiame garantiją!

Paslaugų lankstumas

Siekiame, kad klientams telefono taisymas netaptu galvos skausmu, todėl visuomet ieškome priimtiniausio sprendimo kiekvienu atveju!

Greitas aptarnavimas

Mes gerbiame savo klientų laiką, todėl itin didelį dėmesį skiriame bendravimui su klientais. Greitai, detaliai ir profesionaliai atsakome į visus iškilusius klausimus!

Apie Teleservisas.lt

Teleservisas.lt telefonų taisymas – įvairių gamintojų (Xiaomi, Meizu, Lenovo, Asus, Huawei, Samsung, HTC) ir įvairių modelių „Android“ išmaniųjų telefonų gedimo nustatymas, taisymas ir techninė priežiūra. Mūsų komanda jau ne vienerius metus domisi, testuoja ir taiso pačius įvairiausius išmaniuosius telefonus ir turi pakankamai patirties, jog galėtų išspręsti ir Jūsų problemas!

Atliekame visus darbus, todėl drąsiai galite kreiptis į mus. Patikėkite savo telefono remontą mums, nes mes šioje srityje turime didžiulę patirtį, o tai užtikrins patikimumą ir kokybę.

Telefono remonto kaina priklauso nuo Jūsų turimo išmaniojo telefono ir jo gedimo, todėl siekdami taupyti Jūsų laiką rekomenduojame užpildyti žemiau pateikiamą formą. Gavę informaciją apie Jūsų gedimą – mes įvertinsime darbų laiką bei kainą ir nedelsiant susisieksime su Jumis! Rekomenduojame užpildyti visus įmanomus užklausos laukelis, jog galėtumėme kuo tiksliau įvertinti esamą situaciją!

Orientuojamės į mūsų darbu patenkintą klientą, todėl dirbame vadovaudamiesi trimis principais: kokybė, greitis ir kaina. Patikėkite savo telefoną ar planšetinį kompiuterį savo srities profesionalams.

Turite papildomų klausimų? Susisiekite su mumis!

REGISTRUOTI GEDIMĄ